❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

NAISTE PARFÜÜMID

Väljenda oma isikupära ja stiili 

Uudistooted

Populaarsed naiste parfüümid

Parfüüm mis võib täiendada isikupära ning luua meeldivaid ja meeldejäävaid hetki

Soovitusi lõhna ostmisel

Parfüümi valimine võib olla väga isiklik ja sõltub inimese eelistustest

Arvesta aastaajaga

Teatud lõhnad ja noodid sobivad paremini eri aastaaegadele. Näiteks värsked tsitruselõhnad sobivad suveks, samas kui soojad ja vürtsikad lõhnad võivad sobida paremini talveks.

Proovi erinevaid lõhnu

Igaühe nahalõhn reageerib lõhnadele erinevalt, seega proovimine on oluline. Kui võimalik, proovi lõhna enda nahal ja lase sel mõnda aega olla, et näha, kuidas see reageerib sinu nahaga. Mõnikord võivad lõhnad muutuda peale mõne tunni kandmist.

Arvesta kohaga kuhu lähed

Oluline on arvestada kohaga või olukorraga, kuhu lähed. Erinevad olukorrad ja keskkonnad võivad nõuda erinevat tüüpi lõhnu.Näikteks õhtul välja minnes võid julgemalt valida intensiivsemaid lõhnu, mis annavad elegantse ja sügava mulje.

Küsi soovitusi

Palu eksperdilt soovitusi, arvestades oma eelistusi ja eelarvet.

Meheliku aroomi oma päevale lisaväärtuse andmiseks saad omale soetada meie E-POEST

Meeldiva lõhnaga parfüüm võib tõsta meeleolu, luua lõõgastava või ergutava atmosfääri

Kaubamärgid

tiziana terenzi
BDK Parfums logo
parfyms de marly logo
juliette has a gun logo

Ideaalse parfüümi leidmine võib olla paras väljakutse

kuidas osta parfüümi ilma nuusutamata?
Parfüümi valimine läbi interneti võib olla väljakutse, kuna ei ole võimalik lõhna füüsiliselt nuusutada ega kogeda selle tegelikku aroomi enne ostmist. Siiski on mitmeid viise, kuidas võid proovida parfüümi valimist interneti kaudu veidi lihtsamaks muuta:
  • Lugege parfüümi kirjeldust. Igal parfüümil on kirjeldus, mis kutsub esile emotsioone, kuidas see parfüüm peaks lõhnama. Kirjelduse järgi on võimalik ka aru saada kas see lõhn sobib sinu isiksuse ning elustiiliga. Parfüümide maailm on põnev, kuna see pakub lõputuid võimalusi erinevate aroomide, nootide ja segu loomiseks, mis võivad rõhutada emotsioone ning isegi jutustada lugusid.
  • Pudelite värvid võivad anda ideed. Kuna igal värvil on enda iseloom, siis kasutatakse seda ära ka lõhnamaailmas, ikka selleks et meil oleks lihtsam aru saada, mis iseloomuga lõhnaga on tegemist. Näiteks helesinised pudelid seostuvad kohe värskuse ning merega, mustad toonid näitavad aga intensiivsust ning sügavust, punased lõhnad on aga energeetilised ning kirglikud.
  • Arvustused ja hinnangud. Lugege teiste ostjate arvustusi ja hinnanguid, et saada aimu sellest, kuidas lõhn teistele inimestele mõjunud on. Positiivne või negatiivne tagasiside võib anda aimu sellest, kas lõhn vastab teie ootustele.
  • Enamuste arvamus. TOP tooted. Kui valiku tegemine on keeruline ning oma sisetunde usaldamine ei toimi, siis on alati variant tugineda enamuse arvamusele. 
  • Proovinäidised väikestes kogustes. Meie veebipood võimaldab teil osta lõhnu väikestes kogustes,  proovides erinevaid lõhnu enne suurema koguse ostmist. Selline isikupärane lähenemine võib anda teile just selle, mida otsite.
Parfuumipood.ee e-poest leiab kindlasti midagi enda jaoks. On see igaks elujuhtumiks, aastaajaks, vastavalt vajadustele, maitsele või eelarvele. Siit lehelt leiad ainult 100% originaaltooted, mis on hoolikalt kontrollitud ja sertifitseeritud Euroopa usaldusväärsete tarnijate poolt.
Shopping Cart
Scroll to Top