❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Müügitingimused

Veebipoe lohnapood.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Ilusalong iSalon OÜ (registrikood 12803023), asukohaga Väike-Ameerika 3, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Ostja saab valida oma riigis võimalike makseviiside vahel, kasutades internetipangas otsemakset. Teenust osutab Veebipoele tema lepingupartner, firma Montonio.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamine Eestisse, Lätti, Leetu ja Soome toimub ostja valitud Itella SmartPOSTi, Omniva või DPD iseteenindusliku pakiautomaadi kaudu.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist, välja arvatud nädalavahetused (pangatehinguid reede õhtust esmaspäevani ei töödelda). Maksimaalne tellimuse töötlemise aeg võib olla kuni seitse tööpäeva. Aeg sõltub postiteenuseid osutavast ettevõttest ja võib varieeruda olenevalt pakiautomaatide töökoormusest.

lohnapood.ee  ei vastuta postiettevõtete pakkide kohaletoimetamise aja eest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ning kasutamata ja kahjustamata.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@lohnapood.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Ostja tellimusel valmistatud kaubad, näiteks jagatav parfümeeria (1-10 ml) ei kuulu tagastamisele.
Tagastamisele ei kuulu avatud pakend või pakendita esemed, nagu parfüümid miniatuursetes anumates, parfüümid reisiversiooni pihustites, tehasenäidised, kreemid, testrid jne.

Veebipood ei vastuta pudelis oleva vedeliku värvuse eest. Nii pakend kui ka sisu värvus võivad tootja partiide lõikes erineda. See asjaolu ei ole aluseks pretensioonideks ega kauba tagastamiseks.
Veebipood ei vastuta ostja süül või hooletusest tekkinud kauba puuduste või kahjustuste eest.
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis tekivad toote mittesihipärasel kasutamisel.
Veebipood ei vastuta kauba kasutamisest tulenevate ostja terviseprobleemide (näiteks allergilised reaktsioonid jms.) eest.
Veebipood ei vastuta aja jooksul tavakasutusel oleva kahjustuste või riknemiste eest, mis on põhjustatud ostja poolt kauba kasutamise ja säilitamise reeglite või tingimuste rikkumise tõttu.
Parfüümide jagamine (dekanteerimine) toimub Veebipoe poolt ostja valitud tootja ja mudeli põhjal, mis pärinevad 100% originaalpudelitest. Kui ostjal tekib pakendi, vedeliku värvi, lõhnavarjundite, vastupidavuse või muu tõttu kahtlus „kauba originaalsuses“, ei ole see põhjus pretensiooni esitamiseks ega kauba tagastamiseks.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@lohnaood.ee

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et toimetada kaup kohale.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjana aadressile info@lohnapood.ee

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Shopping Cart
Scroll to Top