❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Xerjoff

Xerjoff: ilu, luksus ja hingele sobiv

19. sajandi 80ndate lõpus hakkas Itaalia parfümeeria Casamorati uurima erinevate lõhnade mõju inimestele. Ta lõi inimestele eksklusiivseid lõhnu. Nii ilmusid esimesed Xerjoffi parfüümid, mis on oma loominguliste ja põnevate aroomidega võitnud miljonite inimeste südamed.

Selle kaubamärgi ületamatu kvaliteet, ainulaadsed kombinatsioonid ja kaunid pakendid on muutunud luksuse sümboliks. Kahekümnenda sajandi lõpus oli ettevõte aga praktiliselt unustatud.

Xerjoffi taaselustamine
Bränd taaselustati 2000. aastatel tänu disaineritele Sergio Momole ja Dominic Salvole. Koos kuulsa nimega said uued omanikud ka salajased parfüümivalemid. Luksuslikud peened lõhnad sama luksuslikes käsitööna valmistatud Veneetsia klaaspudelites, mis on kaunistatud kulla ja kristallidega. Parfüümitootjad ei otsi mitte ainult ainulaadseid komponente, vaid pööravad tähelepanu ka sellistele detailidele nagu kasvutsüklid, elementide transport ja ladustamine. Kõik see võimaldab luua ainulaadseid parfüüme, mis sümboliseerivad luksust.

Ettevõtte asutaja Sergio Momo kasvas üles inimeste keskel, kes mõistsid parfüümide tähtsust juba varakult. Tema vanaema jumaldas Lanvini ja Coty parfüüme, isa, kes reisis pidevalt mööda maailma ringi, hindas looduslikel essentsidel põhinevaid lõhnu ja tema emal oli ka eksklusiivne parfüümide kollektsioon. Seetõttu ajendasid tema lapsepõlves kirg parfümeeria võlu vastu ja kultiveeritud maitse otsima võimalusi, kuidas muuta Xerjoff eliitbrändiks. Pärast maailma parfümeeride pealinnaks peetavasse Grasse’i minekut omandas ta teadmisi parfüümide loomise peensusteni, tutvus looduslike lõhnade loomise tehnikate ja muude parfümeeria saladustega, mistõttu ilmus 2007. aastal esimene Xerjoffi parfüüm. Kõige luksuslikumast toorainest valmistatud Xerjoffi parfüümid, mis ühendavad parfümeeria meisterlikud traditsioonid moodsa stiili- ja kunstitunnetusega, annavad edasi luksuslikku elustiili ja iga inimese, kes neid valib, unikaalsust.

Xerjoffi lõhnade erakordne maailm
Xerjoffi parfüüm võlub, ahvatleb ja tõmbab teid esimesest sekundist oma erakordsete, kunstiliselt koostatud aroomide universumisse. Selle brändi parfüümi iga aromaatne hõng meenutab pikka, vaheldusrikast teekonda, mis on täis ootamatuid naudinguid ja põnevaid elamusi. Nagu Xerjoffi loojad ise ütlevad, pole paremat viisi õdusate hetkede tagasitoomiseks, erakordsetesse paikadesse reisimiseks või enda unikaalsuse tunnetamiseks, kui nautida parfüümi pakutavat põnevat ja kõige sensoorsemat ergutavamat kogemust. Ettevõtte iga aroom on loodud meeli ergutama, et anda teile võimalus minna tundmatuid teid pidi ja avastada, mis on nii isiklik ja tõeline. Ja kuigi Xerjoffi parfüümid pakuvad intiimset elamust, mis sõltub konkreetse inimese meeltest ja kogemustest, aitavad need nautida ka erakordseid elamusi olenemata aja- ja kohapiirangutest.

Ilu, luksus ja hingele sobivad Xerjoffi aroomid paljastavad parfüümide tõelise olemuse ja võimaldavad nautida iga võluvat ja meeldejäävat hetke. Tänaseks enam kui 100 erinevat lõhna loonud ettevõte tutvustas 2007. aastal kahte esimest Xerjoffi parfüümi – Xerjoff Elle parfüüm naistele ja Xerjoff Homme lõhn meestele. Paar aastat hiljem loodi mitu väljendusrikkamat lõhna, sealhulgas Xerjoff Fiore d’Ulivo naistele, Xerjoff Lua naistele, Xerjoff Mefisto meestele või üks Xerjoffi ikooniline lõhn, Xerjoff Nio meestele. Hiljem loodi rohkem unisex parfüüme, nagu Xerjoff Richwood, Xerjoff Regio või Xerjoff More Than Words. Xerjoff Casamorati Bouquet Ideale parfüümi romantiline võlu tõmbab naisi ka tänapäeval, Xerjoff Casamorati Lira aroom ümbritseb teid gurmeeliku magususe ja värskusega ning Xerjoff Dama Bianca või Xerjoff Pikovaya Dama parfüümid kehastavad ajatut klassikat.
Firma valikus on ka väga erinevaid meestelõhnasid, mis paeluvad oma põnevate, energiat ja sihikindlust andvate koostistega. Xerjoff Fiero, Xerjoff Kobe või Xerjoff Modoc parfüümid on vaid mõned Xerjoffi parfüümid, mis meeldivad meestele, kes hindavad ekspressiivseid parfüüme. Kõiki Xerjoffi parfüüme iseloomustavad erakordsed akordide kombinatsioonid, mis avaldavad muljet ka kõige valivamatele inimestele.

Xerjoffi parfüümid on parfümeeria meistriteosed, mille kompositsioonides on ühendatud looduse paeluvad imed vaieldamatu itaalia meisterlikkuse ja kunstimeelega. Maailma põnevamatest paikadest, kuulsatest inimestest, moest, kunstist ja muudest kunstiliikidest inspireeritud Xerjoffi lõhnad pakuvad iga kord ainulaadseid sensoorseid elamusi.

Osta Xerjoff tooteid
Shopping Cart
Scroll to Top