❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Tutvu kevadiste lõhnadega

Kui päevad lähevad pikemaks ja ilm soojeneb, võiks mõelda oma tunnuslõhna vahetamisele kevadise parfüümi vastu. Kevade eesmärk on olla loodusega kooskõlas: valige kerge, flirtiv kevadlõhn!
Kerge ja flirtiv kevadlõhn võib tõepoolest täiendada teie kevadist meeleolu ja tuua esile looduse ärkamise ilu. 

Siin on mõned lõhnanoodid, mis võiksid sobida kergele ja flirtivale kevadlõhnale:

Tsitrused: tsitrusviljad nagu bergamot, sidrun, greip ja apelsin annavad lõhnale värskuse ja energilisuse. Need lõhnad on nagu päikesevalgus pudelis, mis aitab  hommikul ärgates energiaga laadida ja päeva positiivselt alustada. Tsitruselõhnad võivad aidata ka keskendumist parandada ja tuua selgust ning värskust mõtetesse.

Lillelised noodid: jasmiin, roos, freesia ja lootus on õrnad ja romantilised lõhnad, mis viivad teid otse kevadisse aeda. Need õrnad ja romantilised lõhnad võivad aidata lõõgastuda pärast pikka päeva ning leevendada stressi ja ärevust. Näiteks jasmiinilõhnal on teadaolevalt rahustav mõju, aidates vähendada pinget ja luua meeldivat lõõgastustunnet.

Puhas rohelus: rohelised noodid nagu roheline tee, muru või värsked lehed annavad lõhnale värskuse ja loodusliku joovastuse. Need lõhnad viivad otse loodusesse, kus õhk on täidetud värskuse ja elujõuga. Roheliste nootidega lõhnad võivad aidata kaasa meie keskendumisele ja maandamisele, luues ühenduse loodusega ja vabastades meid igapäevastest muredest.

Mahedus ja pehmus: mahedad noodid nagu valge muskus või virsikuõied annavad lõhnale pehmust ja sensuaalsust, ilma et see muutuks liiga raskeks või domineerivaks. Need õrnad ja õrnad lõhnad loovad õhkkonna, mis on täis rahu ja mugavust ning aitavad lõõgastuda pärast pingelist päeva.

Kerged puuviljanoodid: puuviljanoodid nagu pirn või õun võivad anda lõhnale mängulisust ja nooruslikkust, tuues esile kevade värskuse ja rõõmsat meeleolu. Need lõhnad kutsuvad nautima päikesepaistelist kevadpäeva ja looduse ilu. Puuviljanoodid võivad anda lõhnale energiat ja entusiasmi ning muuta teid valmis seiklusteks ja uuteks kogemusteks kevadisel ajal.

Need erinevad lõhnanoodid täiendavad üksteist, luues tasakaalustatud ja meeldiva kevadise lõhnakogemuse.
Soovitame proovida erinevaid kevadparfüüme ja lasta lõhnal oma nahal areneda, et leida see õige, mis täiendab teie kevadist stiili ja meeleolu ning aitab olla loodusega kooskõlas.

Pakume võimalust osta parfüüme originaalpudelis ja pihustites: 1-10 ml. Saate proovida kõige populaarsemaid lõhnu ilma tervet pudelit ostmata.
Meie e-poest leiab kindlasti midagi enda jaoks.

Kevadlõhnad meie kollektsioonist:

Juliette Has A Gun Moscow Mule

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae

Mancera Paris Cedrat Boise

Serge Lutens La Fille de Berlin

Costume National Pop Collection

kevadised parfüümid
Shopping Cart
Scroll to Top