❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Mida kinkida sõbrapäevaks?

Valentinipäev ehk meile rohkem tuntud kui sõbrapäev pole mitte alati Eestis olemas olnud. Seda romantilist armastuse tähtpäeva hakati meil tähistama üsna hiljuti – alles pärast iseseisvuse taastamist 1990. aastal.
Iga aasta 14. veebruari lähenedes hakkame nuputama, kuidas oma kallimat või sõpra sõbrapäeval meeles pidada ning millega üllatada. Varem oli kombeks saata armastuskirju. Tänapäeval tehakse lihtsaid kingitusi, mis viitavad mälestustele ja armastusele teise inimese vastu. Lilled ja šokolaad on klassikaline lahendus, aga mida kinkida sõbrapäevaks, kui on soov teha kingituseks midagi meeldejäävat ja põnevat?
Kui plaanite oma sõbrapäevaks kingitust, võib parfüüm olla teie parim valik. Romantiline parfüüm on läbimõeldud kingitus, mis on alati väga isiklik ja intiimne. Võite isegi ennast tutvustada sõnagi lausumata.
Parfüümi peetakse alati parimaks kingituseks nii naistele kui ka meestele.

Valides parfüümi, saame teisele poolele näidata, kui hästi me teda tunneme. Lõhn on tugevalt seotud mäluga, seega on valentinipäevaks täiuslike romantiliste lõhnade leidmine hädavajalik. Muutke see päev erilisemaks ja valige tavalise lillekimbu asemel just parfüüm!

Kuidas valida sõbrapäevaks parfüümi?
Sõbrapäevaks parima parfüümi valimine peab olema väga läbimõeldud. Õige lõhna leidmiseks alustage eelistuste tundmisest. Uuri, mis on kingisaaja lemmiklõhn või milline parfüüm hakkab otsa saama. Võib ka üllatada mõne trendika või klassikalise parfüümiga.
Uue parfüümi valikul oleks kasulik teada, missuguseid lõhnu kingisaaja armastab: kas magusaid, värskeid, puuviljaseid või hoopis puiduseid.

Valentinipäeva parfüümid
Aga kui otsite naisele iseloomulikku valentinipäeva parfüümi, siis otsige parfüüme, milles on lille- ja puuviljanoodid. Näiteks roos, jasmiin või pojeng, mis on segatud magusate või puuviljaste nootidega: vanilli, marjade või tsitruselistega.
Meestele mõeldes otsige puitu, vürtsikust, tsitruselist või idamaist.

Läheneva sõbrapäeva puhul leiab meie kodulehelt palju suurepäraste hindadega parfüüme!
Tutvu valikuga SIIN

Kui te ei oska valikut teha, siis aitame meeldeldi! Kirjutage meile info@lohnapood.ee

sõbrapäevaks parfüüm
Shopping Cart
Scroll to Top