❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Parfums de Marly

Parfums de Marly: iga aroomi ainulaadne isikupära, tähistab prantsuse pärandit ja elegantsi

Laske end võrgutada parfüümil, mis on valmistatud rikkalike lõhnaainete parimatest koostisosadest! Parfums de Marly nišiparfüümid hingavad prantsuse elegantsi vaimu, igaüks oma ainulaadse omadusega. See kaubamärk ehib tippklassi lõhnu alates 2009. aastast. Firma asutajaks oli Julien Sprecher, kes usub, et parfüümid on ajakapslid – neil on jõud viia meid rändama. Need eksootilised essentsid, mis on inspireeritud prantsuse kuninga Louis XV õukonnast, lasevad Sul võtta osa suurepärasest kaheksateistkümnenda sajandi elustiilist koos kaasaegsete elementidega.

Julien Sprecher sai parfümeeriaarmastuse oma isalt, kes oli Guerlaini Lähis-Ida esindaja. Tal oli alati kindel ettekujutus enda täiuslikust parfüümimajast.

Kaasaegne lõhnafirma Parfums de Marly saiinspiratsiooni 18. sajandist – ajast, mil loodi suurimaid lõhnu kuninga Louis XV jaoks, kes armastas kõige rohkem hobuste võidusõite ja parfüüme. Iga aroomi ainulaadne isikupära, tähistab prantsuse pärandit ja elegantsi.

Parfüümide pudelid ja pakendid on sama unikaalsed. Need on kaetud ornamentidega ja dekoratsioonidega, mida oli näha Louis XV õukonnas juba 18. sajandil.
Igas parfüümipudelis on osa Prantsusmaa ajaloost. Parfums de Marly nišilõhnad kasutavad ainult kvaliteetseid looduslikke koostisosi. Need lõhnaained on tuntud oma rikkalike kauakestvate lõhnade poolest, igaüks on ilusas raskes keraamilises lõhnapudelis metallkorgiga.

Parfums_de_Marly_
ParfumsDeMarly
Osta Parfums de Marly tooteid
Shopping Cart
Scroll to Top