❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Memo Paris

Memo Paris: reisimine, geograafia, avastamine, muljed

Memo Paris kutsub teid avastama oma lõhnaradade kollektsioone, mille lähtepunktiks on sihtkohad, mis on valitud nende aura ja sensoorse kujutlusvõime järgi. Läänest itta, Aafrikast Ameerikani, Memo Paris viib teid reisile läbi oma ainulaadse lõhnaloomingu, selle vabalt koostatud lõhnad, mis lubavad endale kõige ilusamaid looduslikke koostisosi.

“Reis on sihtkoht” on Memo moto: reisi aeg on elamuse lahutamatu osa, see on hädavajalik, et iluga kohtumine toimuks. Parfüümi loomine on osa samast liikumisest. See on ka kannatlikkuse ja kõrgete standardite küsimus, et saavutada soovitud haistmismaastik. Sellele ilunägemusele truuks joonistab Memo tundliku ja emotsiooniderikka maailma kaardi, luues ainulaadse haistmismaailma kaardi. Memo kontseptsioon põhineb reisimisel, geograafial, avastamisel ja kogemustel.

Päritolu
2007. aastal Clara Molloy ja tema abikaasa Johni poolt käivitatud Pariisi lõhnamaja näevad lõhna kui teekonda, mis sepistab oma identiteeti maagiliste sihtkohtade ja tugevate toorainete ümber. See soov reisida kaugetesse paikadesse ja kohtuda peegeldab asutajapaare – Pariisi-Katalaani luuletajat, sportlikku Iiri maailmarändurit.

Kõige ilusamad maastikud väärivad kõige ilusamaid looduslikke koostisosi. Seetõttu lubavad Memo Paris lõhnad endale kõike: ei piira piiranguid soovitud koostisainete valikul ega kvaliteedis. Parfümeerijal on haruldane vabadus väljendada oma loomingulisust, mis võimaldab tal luua ainulaadseid, iseloomuga kompositsioone. Neid inspireerivate sihtkohtade kajastamine.

Vintage vingerpuss iseloomustab ka Memo Paris lõhnu. See kajastub Nomadic Leathersi kollektsioonis, mis on sündinud antiiksete nahast ümbriste ja kohvrite peene noogutusena, mis meenutavad eilset reisimiskunsti ning mis nüüd eristab Memo Paris universumit. Et anda parfüümile mälestuse tugevust, peate laskma sellel aja jooksul õitseda. Memo Paris kompositsioonid arenevad kaunilt nahal ja pakuvad kauakestvat püsivust. 

Designer Memo Paris’i lõhnabaasis on 64 parfüümi. Varaseim väljaanne loodi 2007. aastal ja uusim on aastast 2023. Memo Paris lõhnad valmisid koostöös parfümeeriatega Alienor Massenet, Juliette Karagueuzoglou, Philippe Paparella-Paris, Gaël Montero, Sophie Labbe ja Karine Vinchon Spehner.

Osta Memo Paris tooteid
Shopping Cart
Scroll to Top