❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Maison Francis Kurkdjian

Maison Francis Kurkdjian: lõhnagarderoob, vali aroom vastavalt tujule ja hetkele

Maison Francis Kurkdjiani kollektsioon on visandatud nagu lõhnariidekapp, millel on hulgaliselt emotsioone. See on disainitud luksusliku prantsuse parfümeeria traditsiooni kohaselt, kuid toetab siiski kaasaegset nägemust parfüümi loomise ja kandmise kunstist. Maison Francis Kurkdjiani ainulaadset isiksust soodustab täpsuse maitsega mehe loov jõud. Maailma üheks kuulsamaks parfümeeriks tunnistatud Francis Kurkdjian kujutas endast vaba, sensuaalse ja õrna perfektsionismi lõhnaterritooriumi.

Maisoni juhivad lummavad, kuid täpsed koodid: puhtus, rafineeritus, ajatus ja taasleiutatud klassitsismi uljus.
Maison Francis Kurkdjian ei vaja peaaegu täiendavat tutvustamist: Francis Kurkdjian on staarparfümeeria, kes on loonud lõhnu muljetavaldavatele moebrändidele enne, kui ta 2009. aastal oma Maisoni oma enimmüüdud lõhnaga Baccarat Rouge 540 lõi. Suure elegantsiga oskab Kurkdjian ühendada kaks kultuuri tema prantsuse-armeenia taustast parfüümiks, mis sobivad kõigile. Kurkdjian on mitmekülgne, loominguline ja visionäär, kes ühendab oma kire moe vastu oma teadmistega peente lõhnade kohta. Tema kollektsioon on lõhnagarderoob, vali aroom vastavalt tujule ja hetkele.

Maison Francis Kurkdjian Paris on ettevõte, mille nime kuulis parfümeeriamaailm esimest korda 2009. aastal. Algusest peale püüdsid selle asutajad luua lõhnu, mis mitte ainult ei võimaldaks sukelduda joovastavate lõhnade merre, vaid tekitaksid ka emotsioone, võimaldades kogeda midagi, mis erutab ja pakub erakordseid elamusi.
Francis Kurkdjian ise nendib, on ta oma enam kui 20-aastase loometöö jooksul loonud laia valikut lillede, puidu, naha, vanilje või muud tüüpi parfüümide lõhnaaineid. Selline lai valik erinevatele klientidele loodud parfüüme pani parfüümi pausi tegema ja oma väärtushinnangud ümber mõtlema. Nii sündis Maison Francis Kurkdjiani parfüümimaja, mis annab ühele tuntumale parfüümiloojale võimaluse vabalt ja piiranguteta luua. Kõik Maison Francis Kurkdjiani parfüümid ühendavad erinevaid noote, et luua ainulaadseid lõhnu, mis jätavad unustamatu mulje. Nii kirjutatakse iga kord ümber ettevõtte ainulaadne ajalugu, milles oma koha leiavad Baccarat Rouge 540 parfüüm, aga ka Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood või Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold parfüümid. Tundub, et iga lõhnakompositsioon ületab konkreetsete aroominootide piirid ja sensoorne kogemus saab nende hindamise kriteeriumiks. Kuid uskumatute lõhnade loomisel säilib ka täpsus. Nende aspektide kooskõla määrab, et Maison Francis Kurkdjiani parfüümid on loodud kultiveeritud maitse, ohjeldamatu vabaduse ja täiuslikkuse poole püüdlemise abil. Parfüümi koostis, pudeli valitud disain ja lõhnale antud nimi – kõik on Maison Francis Kurkdjiani maailmas märgiline. Kõik see on oluline inimestele, kes valivad Maison Francis Kurkdjiani parfüüme. Selline lähenemine julgustab ettevõtet pidevalt edasi liikuma ja lõhnamaagia abil igale oma kliendile rõõmu pakkuma.

Ettevõtte valikus on erinevad Maison Francis Kurkdjiani parfüümid naistele ja paljud parfüümid meestele. See parfümeeriamaja pole aga kunagi püüdnud teha drastilist vahet naiselikul ja mehelikul. Francis Kurkdjiani sõnul sõltub see, kuidas ja milline lõhn iga inimese nahal avaldub, tema isiksusest. Seetõttu võivad sellised lõhnad nagu Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood või kuulus Baccarat parfüüm särada ja ilmutada end kogu oma ilus sõltumata sellest, kas nad lebavad mehe või naise nahal. Sest kõigi nende firma poolt loodud lõhnade peamine eesmärk on anda edasi kõige õilsamaid emotsioone ja seeläbi paljastada neid nuusutava inimese eripära. Seega on Maison Francis Kurkdjian parfüüm üleskutse valida, mis peegeldab kõige paremini vähemalt osa iga isiksuse sisemaailmast.

Osta Maison Francis Kurkdjian tooteid
Shopping Cart
Scroll to Top