❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Kilian Paris

Kilian Paris: ainulaadne tõlgendus luskusest

Kilian on maailmas tunnustatud parfümeeria, kelle loomingut iseloomustavad kirglikud, luksuslikud ja kustumatud akordid. By Kilian asutaja Kilian Hennessy, kes on sündinud ühes Prantsusmaa kuulsaimast dünastiast peenete alkohoolsete jookide vallas, otsustas realiseerida oma loovuse parfümeeria valdkonnas aastal 2007.

Killiani lõhnad, mida nimetatakse “ihaobjektideks”, räägivad tema pärandist, edastades samal ajal tema perekonna pärandi ilu. Need ahvatlevad aroomid, mis paiknevad art deco stiilis karahvinites ja esindavad brändi kalduvust elus peenematele asjadele.

Praeguseks on kaubamärk By Kilian juba teist aastakümmet populaarne ning omab ligi neljakümmet lõhna: L’Oeuvre Noire, Arabian Nights, Asian Tales, In the Garden of Good & Evil, Addictive State of Mind ja paljusid teisi.

Kilian Hennessy soov oli parfüüm nähtavaks teha. 2014. aastal tõi ta turule lõhnastatud ehete kollektsiooni, mis võimaldab naistel kanda oma lemmiklõhna teistmoodi. 2015. aastal lõi Kilian esimese lõhnavate kunstiobjektide kollektsiooni, mille eesmärk on muuta parfüüm nähtavaks kunstiteoseks. Iga Kilian parfüüm on põlvest põlve edasikanduvas ümbrises.

by Kilian

Tutvu toodetega

Shopping Cart
Scroll to Top