❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Juliette has a gun

Juliette Has a Gun: sõltumatus ja vabadus

Brändi kontseptsiooniks on sõltumatus ja vabadus ning naistele antakse kujutletav relv, mis võimaldab neil igivanas sugudevahelises võitluses, kires ja armastuses meestele vastu astuda.

Juliette Has a Gun on Roman Ricci looming. Roman Ricci on oma parfüümidega maailma rabanud kuulsa moelooja Nina Ricci lapselaps. Selle perekonna uus põlvkond lõi ilumaailma ukse lahti 2005. aastal, murdes oma moodsa parfümeeriaga kartmatult reegleid.

Disainpudelid, erakordne kontseptsioon, põhilooja isiksus ja üldine imago teevad parfüümibrändist Juliette Has a Gun silmapaistva valiku naistele, kellel on kõrge enesehinnang ja kes ei karda provotseerida, kuid on siiski tõelised naised.

2005. aastal Romano Ricci loodud kollektsioon Juliette Has A Gun räägib naise – Juliette’i evolutsioonist. Iga aroom on tema elu “episood”, see rida uurib naiselikkuse kõiki tahke täiesti ainulaadsel ja kaasaegsel viisil. Brändi loomisel oli Romano lõhnamuusaks roos, mis jääb kogu liini võtmenootiks. Nüüd on Juliette’i Gun sari laienenud suurele kollektsioonile, mis sisaldab lõhnasid igast kategooriast – värsked, puhtad, maalähedased, muskused, vürtsikad.

Kuulsa Nina Ricci lapselaps Romano Ricci murdis end oma pärandist välja, et olla ennekõike ainulaadne looja, kes on iga oma lõhnaga tihedalt seotud, andes neile pigem iseloomu kui lihtsalt lõhna-identiteedi. Ta on veendunud, et parfüüm pole veel ammendunud, see peab jääma kunstiks, käsitööks.

Nii loodi bränd 2005. aastal kaasaegsele naisele. Juliette tõmbab Shakespeare’i traagilise armastusloo tänapäeva – ta pole ohver ja ta pole kunagi ilma relvata – oma lõhnata. Kunagi ühemõõtmelised, Juliette has a Gun’s parfüümid on koht, kus süütus ja romantika kohtuvad rock’n’rolliga, ta võib olla võrgutav ahvatleja, mänguline flirt, julge jõumees või jahe, rahulik hipi. Romano eesmärk oli luua kollektsioon, mis nii intrigeerib kui ka võrgutab igast soost inimesi ja meie arvates on see saavutatud. Tema kollektsioon on keeruline ja originaalne, kuid siiski juurdunud parfüümitraditsioonis. Juliette has a Gun on kontrastsete ja vastuoluliste tavade, lõhnade ja lugude kogum. Tõeliselt julge sari, mis loob igale “Juliette”-le lõhna-isiksused.

juliettehasagun
Osta Juliette Has A Gun tooteid
Shopping Cart
Scroll to Top