❤️ ❤️ 7.-9.mai emadepäeva soodus ❤️ ❤️ >>> Kasuta kassas sooduskoodi: EMA24 ja saa ostukorvilt 10% soodustust

Byredo

Byredo: mälestuste ja emotsioonide lõhn

Byredo on Euroopa luksusbränd, mille asutas 2006. aastal Stockholmis Ben Gorham, kelle eesmärk on muuta mälestused ja emotsioonid toodeteks ja kogemusteks.
Byredo on leiutatud läbi luksusmaailma uudse lähenemise, kus loomist juhivad emotsioonid, väljendades täielikku ja piiramatut brändiuniversumit.
Nimi Byredo tuleneb ingliskeelsest sõnast redolence, millel on kaks tähendust: mälestus ja meeldivalt magus aroom. Ben Gorham on paljudes intervjuudes tunnistanud, et loob lõhnu emotsioonide esile kutsumiseks ja lõhnade abil mälestuste hoidmiseks. Ben Gorhami loo autobiograafilised motiivid on äratuntavad paljudes Byredo lõhnades. Näiteks Byredo esimeses parfüümis Green on jäädvustatud parfüüm, mida kunagi kasutas Beni isa.

Ben Gorham
Indiaanlasest emast ja Kanadast pärit isast põline rootslane Ben kasvas üles Torontos, New Yorgis ja Stockholmis. Ta on lõpetanud Stockholmi kunstikooli kaunite kunstide erialal, kuid juhuslik kohtumine parfümeeria Pierre Wulffiga veenis teda, et ta eelistab maalide asemel lõhnu luua. 31-aastane Gorham, kellel polnud sellel alal ametlikku väljaõpet, tutvudes maailmakuulsate aroomiloojate Olivia Giacobetti ja Jerome Epinettiga, selgitades oma lõhnasoove ja lastes neil kompositsioone luua. Ilutööstuse autsaiderina on Ben mõnevõrra anomaalia ning teda on tunnustatud tema isikliku stiili ning seotuse eest moe ja kunstiga mitmetes rahvusvahelistes ajakirjades, nagu Prantsuse Vogue, Vanity Fair, Elle, V Magazine ja Fantastic Man.

Igast parfüümist, saab tõeline aromaatne seiklus. Näiteks üks Byredo populaarsemaid parfüüme Bal d’Afrique on oma soojust õhkuva meeldiva lõhnaga, mis viib otse 20-ndate avangardsesse Pariisi, Aafrika kultuurile pühendatud peole. Mõru apelsiniõie, ambra, seedri ja peiulille kooslus loob tõeliselt lummava teose. Isegi lillelõhnad, mida luuakse maailmas igal aastal sadade kaupa, muutuvad Byredo stiili abil ainulaadseteks ja huvitavateks. Näiteks tõelise kevadekuulutaja La Tulipe’i loomisel lasti end inspireerida ideest, et kuna tulbilõhna pole võimalik saada destilleerimise teel, loodi esimeste tulpide värskendav aroom hoopis rabarberi-, puidu- ja vetiveeria abil.

Ben Gorham
Osta Byredo tooteid
Shopping Cart
Scroll to Top