❤️ 7.-14.juuli salajane soodustus uudiskirjaga liitujale 😉

Amouage

Amouage: iga looming on hoolikalt käsitsi valmistatud ja maitsekalt segatud

Nišiparfüüme valmistav firma Amouage asutati sultan Qaboos bin Said al Saidi korraldusel 1983. aastal Omaanis Masqaţis. Kuigi Amouage’i juured on sügaval Lähis-Idas ja firma tooted on inspireeritud sealsest kultuurist, müüakse neid nüüdseks üle kogu maailma.
Amouage on iseseisev luksusparfüümide kaubamärk, mis paistab silma oma rikkalike lõhnade ja elegantsete pakendite poolest. Amouage on alati jäänud truuks oma eesmärgile pakkuda parima kvaliteediga parfüüme ning teeb selleks kõik vajalikku. Amouage’i Prantsusmaal loodud ja Omaanis toodetud parfüümid läbivad põhjaliku kvaliteedikontrolli. Uuenduslikud nišiparfüümide kollektsioonid on loodud peenest lõhnakunstist ja parimatest traditsioonidest lähtudes.

Iga looming on hoolikalt käsitsi valmistatud ja maitsekalt segatud, et anda endast ümbritsev paatina ja kauakestev elegantne rada. Lilled on mitmetahulised, vürtsid ja puit on harmooniliselt kõrvuti ning haruldased koostisosad loovad intrigeerivaid kontraste.

Parfümeeriamaailma ikoon Amouage on loonud ihaldusväärse pärandi üle 50 võrratu parfüümi repertuaariga, mis kõik kinnitavad ainulaadset visiooni ja kvaliteedipüüdlust. See kaubamärk pakub nii meestele kui ka naistele sobivaid lõhnade kollektsioone. Imelise aroomiga lõhnatooted sisaldavad ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi ning need on luksuslikes unisex pakendites. Kõiki neid rikkalikke ja müstilisi parfüüme müüakse nime Amouage Opus all ning neil on terve rida kordumatuid versioone alates Amouage Opus I-st kuni Opus IX-ni.
Enamus unisex parfüüme on aromaatsed, puidused, idamaised ja vürtsika lõhnaga. Nende segamisel mõne lillelise, rohelise või chypre’i alatooniga on tulemuseks parfüümid, mis pole ei liiga naiselikud ega ka üleliia mehelikud.

Amouage parfüüm
Amouage-lohn
amouage_luksusparfuum
Osta Amouage tooteid
Ostukorv
Scroll to Top