❤️ 7.-14.juuli salajane soodustus uudiskirjaga liitujale 😉

Kas igal inimesel peaks olema vaid üks lõhn? Kindlasti mitte. Nii nagu muutuvad meie tujud, muutuvad ka meie lõhnaeelistused. Sama kehtib ka aastaaegade kohta – talvel ihkame midagi sooja ja hubast, suvel aga pigem kerget ja mänglevat.

Kuidas valida suvelõhn?

Toome teile mõned soovitused, mis võivad lõhna ostmisel abiks olla:

Valige midagi värsket
Tsitruselised annavad värskendava tunde, samas kui lavendel ja roheline tee pakuvad kosutust ja jahutust. Merelised noodid on eriti huvitavad suvel, kuna need meenutavad meile merd ja rannapuhkust.

Valige parfüüm vastavalt oma isiksusele
Täiusliku suvelõhna valimisel on oluline leida see, mis sobib teie isiksusega. Kui armastate randa, otsige lõhnu, mis sisaldavad mere, soolase vee ja sandlipuu noote. Kui eelistate oma aias aega veeta, võiksid teile sobida õrnad lillenoodid, nagu roos, gardeenia ja tuberoos. Lääne terrassi atmosfääri sobivad hästi lõhnad, milles on puuviljade ja kokteilide, nagu džinn ja toonik või martini, nüansse.

Mõelge, kui sageli kavatsete lõhna kanda
Kas plaanite lõhna kanda üks kord hommikul, mitu korda päevas või ainult erilistel sündmustel? Kas veedate suve rannas või eelistate terrassil külmi jooke nautida? Või plaanite reisida? Iga suvise seikluse jaoks võib olla oma lõhn.

 

Suve muudavad unustamatuks elamused ja mälestused
Maailma juhtivad ilu- ja kosmeetikatoodete tootjad tulevad igal aastal välja suviste kollektsioonidega, mis lubavad teil iga suve unikaalselt vastu võtta ja meelde jätta. Teaduslikud uuringud on näidanud, et inimeste mälu ja lõhnataju on omavahel tugevalt seotud – teatud lõhnad võivad teid viia tagasi hetkedesse, kus neid viimati tundsite. Seetõttu on oma mälestuste kindla parfüümi kasutamisega kinnistamine tõeline eluhäkk. Kui pihustate keset külma talve oma suvist parfüümi nahale ja hingate aroomi sügavalt sisse, võite hetkeks taas leida end suviste elamuste keerises, unustades talve ja külma täielikult.

Parimad parfüümid suveks leiate siit

VÄRSKED POSTITUSED

Scroll to Top